MENÜ

İade ve Değişim

Şartlar


İade veya değişim işleminizin başlatılması için lütfen öncelikle info@ventulus.com.tr adresinden bize ulaşınız.

 

İade veya değişim yapmak istediğiniz ürünün kullanılmamış, hasar görmemiş olması gerekmektedir. Sayfa sonunda yazan adresimize orjinal paketi ve size gönderilen fatura veya hediye değişim kartı ile birlikte gönderiniz.

 

İade ve değişim sırasında yapılacak gönderilerin ücreti tarafınıza aittir ve kargo ücretleri iade edilememektedir.

 

Ürününüzün iade ve değişim koşullarına uygunluğu kontrol edildikten sonra işlem durumu tarafınıza email ile iletilir. Geri ödemeler iadenizin tarafımızdan teslim alındığı tarih itibariyle bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır. Geri ödemenizi belirtilen süre içinde alamadığınızda takdirde lütfen öncelikle bankanızla daha sonra bizimle iletişime geçiniz.

 

İade ve Değişim


Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 

Almış olduğunuz ürünün etiketi, orijinal kutusu /ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş  ürünleri,  kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

Satın aldığınız ürün tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması halinde ventulus.com.tr adresinden satın aldığınız ürünleri sipariş tarihinden itibaren 30 gün içinde değiştirebilir 

 

 İade işlemlerinizde faturanızın asıl nüshasını ürünle birlikte firmamıza göndermeniz gerekmektedir.

 

İade edilen ürün tarafımıza ulaşmasıyla birlikte iade süreci başlatılır. Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra Ventulus tarafından kredi kartınıza iade işlemi yapılacaktır. Ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansır. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Ventulus’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

İade Adresi: Oruç Reis Mah. Tekstilkent Cad. Tekstilkent Sit. A-13 Blok No:63

 

Tüm sorularınız için bize info@ventulus.com.tr adresinden veya +90 (212) 438 3993 numarasından bize ulaşabilirsiniz.