MENÜ

Kargo & Teslimat

Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş, hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda info@ventulus.com.tr e-posta adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


- Siparişleriniz sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 5 iş günü içerisinde kargoya verilir.


-Ürünler Ventulus kılıfı ve kutusu ile gönderilmektedir.


- Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce info@ventulus.com.tr e-posta adresimizden bizlere bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz.


- Yaşanabilecek herhangi bir problemden dolayı, yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle belirtilen süre bir miktar aşılabilmektedir. Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde belirtmiş olduğumuz telefon numarasından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


- Ürünleriniz kargoya verildiğinde sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bir e-mail gönderilerek ve telefonunuza sms ile bilgi verilecektir.


- Yurtdışı siparişlerde ortaya çıkacak olan gümrük bedelleri satın alanan kişi/kuruma aittir. 


- Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisinin yanında paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@ventulus.com.tr e-posta adresimizden bize bilgi veriniz.